32625.
Closed 430. Online auction
Faleristics: medals, orders, badges
2 600 HUF
7,05 EUR, 8,13 USD
1985. "A Munka Érdemrend" arany fokozata, aranyozott és zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, kopottas eredeti tokban T:1- NMK 599.