https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Jewellery and precious metal items

Number of items: 240

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Arany (14/Au) Fehérarany férfi karkötő, jelzett, nettó: 20,45g, Jelzett. D: 7 cm
1
19000.

Arany (14/Au) Fehérarany férfi karkötő, jelzett, nettó: 20,45g, Jelzett. D: 7 cm

 
The item is not available
Starting price:
400 000 HUF
1 084,01
EUR
,
1 250,00
USD
Number of bids:
0
 
Arany (Au/14k) szecessziós stílusú fülbevaló, jelzett, tanzanittal ékítve, (1,1ct/2db) és 58 db brillel ékítve (össz: 0,305ct) bruttó: 3,3g
1
19001.

Arany (Au/14k) szecessziós stílusú fülbevaló, jelzett, tanzanittal ékítve, (1,1ct/2db) és 58 db brillel ékítve (össz: 0,305ct) bruttó: 3,3g

 
The item is not available
Starting price:
380 000 HUF
1 029,81
EUR
,
1 187,50
USD
Number of bids:
0
 
14k Fehérarany eljegyzési gyűrű zafírral 0,32ct , brilliáns csiszolású gyémánttal 0,1ct Pink TWWSI, 2 g, m: 51,5. Új, tanusítvánnyal
1
19002.

14k Fehérarany eljegyzési gyűrű zafírral 0,32ct , brilliáns csiszolású gyémánttal 0,1ct Pink TWWSI, 2 g, m: 51,5. Új, tanusítvánnyal

 
The item is not available
Starting price:
360 000 HUF
975,61
EUR
,
1 125,00
USD
Number of bids:
0
 
14k arany eljegyzési gyűrű brilliáns csiszolású gyémánttal 0,24ct; 0,1 (8db) TWVS1, 2,04 g m: 51,5. Új, Tanusítvánnyal
1
19003.

14k arany eljegyzési gyűrű brilliáns csiszolású gyémánttal 0,24ct; 0,1 (8db) TWVS1, 2,04 g m: 51,5. Új, Tanusítvánnyal

 
The item is not available
Starting price:
360 000 HUF
975,61
EUR
,
1 125,00
USD
Number of bids:
0
 
Arany (Au/14k) régi csiszolású gyémánttal ékített gyűrű, cca. 0,8ct, jelzés nélkül, m: 54, bruttó: 2,6g , certifikáttal
1
19004.

Arany (Au/14k) régi csiszolású gyémánttal ékített gyűrű, cca. 0,8ct, jelzés nélkül, m: 54, bruttó: 2,6g , certifikáttal

 
The item is not available
Starting price:
200 000 HUF
542,01
EUR
,
625,00
USD
Number of bids:
0
 
Arany (Au) 18k, fehérarany szoliter gyűrű 0,31 ct (VVS1, F, Very Good) brillel GIA tanúsítvánnyal, díszdobozban. br 3,7g m:48. A gyűrű mérete ötvös által állíttatható
1
19005.

Arany (Au) 18k, fehérarany szoliter gyűrű 0,31 ct (VVS1, F, Very Good) brillel GIA tanúsítvánnyal, díszdobozban. br 3,7g m:48. A gyűrű mérete ötvös által állíttatható

 
The item is not available
Starting price:
360 000 HUF
975,61
EUR
,
1 125,00
USD
Number of bids:
0
 
Arany (Au/14k) gyűrű gyémántokkal és zafírokkal ékítve., 6 db brill, 7 db zafír. Jelzett, Össz, br 4,24g, m:54
1
19006.

Arany (Au/14k) gyűrű gyémántokkal és zafírokkal ékítve., 6 db brill, 7 db zafír. Jelzett, Össz, br 4,24g, m:54

 
The item is not available
Starting price:
180 000 HUF
487,80
EUR
,
562,50
USD
Number of bids:
0
 
Arany (Au) női karkötő, sárga arany, jelzett, h: 19 cm, nettó: 13,65g
1
19007.

Arany (Au) női karkötő, sárga arany, jelzett, h: 19 cm, nettó: 13,65g

 
The item is not available
Starting price:
280 000 HUF
758,81
EUR
,
875,00
USD
Number of bids:
0
 
Arany (Au/14k) fehérarany, virág formájú fehérarany gyűrű, brillekkel ékítve, (össz. ct. : 0,195 ct) Jelzett. M: 50, bruttó: 1,91 g
1
19008.

Arany (Au/14k) fehérarany, virág formájú fehérarany gyűrű, brillekkel ékítve, (össz. ct. : 0,195 ct) Jelzett. M: 50, bruttó: 1,91 g

 
The item is not available
Starting price:
200 000 HUF
542,01
EUR
,
625,00
USD
Number of bids:
0
 
Arany (Au/9k) gyűrű moissanittal (Moissanite), kő átmerője cca. 6 mm, jelzett, méret: 55, bruttó: 1,8 g
1
19009.

Arany (Au/9k) gyűrű moissanittal (Moissanite), kő átmerője cca. 6 mm, jelzett, méret: 55, bruttó: 1,8 g

 
The item is not available
Starting price:
110 000 HUF
298,10
EUR
,
343,75
USD
Number of bids:
0
 
14k arany medál, ausztrál zöldeskék nemesopállal. Chaboshon csiszolással, jelzett 5 ct. 2g Tanusítvánnyal
1
19010.

14k arany medál, ausztrál zöldeskék nemesopállal. Chaboshon csiszolással, jelzett 5 ct. 2g Tanusítvánnyal

 
The item is not available
Starting price:
110 000 HUF
298,10
EUR
,
343,75
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst (Ag) kínálótál, német, jelzett: Bachruch, d: 18,5cm, nettó: 354g
1
19011.

Ezüst (Ag) kínálótál, német, jelzett: Bachruch, d: 18,5cm, nettó: 354g

 
Sold
Starting price:
95 000 HUF
257,45
EUR
,
296,88
USD
Number of bids:
1
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment