Czapik Gyula: A gyermeklelkigyakorlatok. Elvei, földolgozásuk homileti... https://www.darabanth.com/en/430-Online-auction/430.0/Books/Books-Religion~1000022/Czapik-Gyula-A-gyermeklelkigyakorlatok-Elvei-foldolgozasuk-homiletikus-es-katechtikus-alakban~II2714844
2714844
17276
430
Books: Religion
Description: Czapik Gyula: A gyermeklelkigyakorlatok. Elvei, földolgozásuk homiletikus és katechtikus alakban. Bp., 1924., "A Szív." Átkötött félvászon-kötésben, intézményi bélyegzőkkel, a címlapon aláhúzással, néhány lapon kis sérüléssel.
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: hsz
further page navigation Auction house