Tétel

1 600 HUF

Description:

Edgar Allan Poe összes költeményei. A fordításokat összeválogatta, bevezetéssel és jegyzetekkel ellátta: Kardos László. Ford.: Aczél Tamás, Babits Mihály, Devecseri Gábor, Gáspár Endre, Kálnoky László, Kardos László, Kardos Pál, Képes Géza, Komlós Aladár, Kosztolányi Dezső, Szabó Lőrinc, Szabó Magda, Tóth Árpád és Vajda Endre. Bp., én., Franklin. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé sérült, kissé hiányos papír védőborítóban, egyébként jó állapotban.

Share:

Photo of the item taken by : hsz