Tétel

300 000 HUF

Description:

Krúdy Gyula: Hét bagoly. Regény. Krúdy Gyula Munkái VIII. Gyűjteményes kiadás. A szerző, Krúdy Gyula (1878-1933) által Láboss Ede (?-?), az Athenaeum tisztviselője részére DEDIKÁLT példány! "1928. Karácsony Krúdy Gyula. Láboss Edének szívesen, emlékül." Bp.,[1925.], Athenaeum, 250+1 p. 2. kiadás! Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, laza, kissé sérült fűzéssel (16-17.), egy lap sarkán hajtásnyommal (79/80), az utolsó előtti lap sarkán szöveget nem érintő hiánnyal (249/250.), az elülső előzéklapon azonosítatlan névbejegyzéssel.

Share:

Photo of the item taken by : nagy_andras