Number of items: 532

Rankó Jenő: Formatanulmányok, 6 db (építészeti, geometriai, használati tárgyak), Bp., 1926-1927. Ceruza, tus, papír. Jelzett, dátumozott, Dörre Tivadar névbélyegzőkkel. Kissé foltos lapok, lapméret: 44x30 cm
10390.

4 000 HUF

Raszler Károly (1925-2005): Vadgesztenye, 1981. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: 26/50. Lapszéli apró szakadásokkal. 46x37,5 cm
10391.

4 000 HUF

Rau Tibor (1934-2000): Frankenstein (karikatúra). Tus, akvarell, papír. Jelzett. Kartonra kasírozva. 18x14cm.
10392.

9 000 HUF
24,39
28,13

Réti Mátyás (1922-2002): Liliom. Színes linómetszet, papír, jelzett, 38,5×28,5 cm
10393.

3 800 HUF
10,30
11,88

Révész Imre (1859-1945): Pipázó juhász. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 45×33 cm
10394.

7 500 HUF
20,33
23,44

10395.

18 000 HUF
48,78
56,25

10396.

18 000 HUF
48,78
56,25

Reinhold Rieger: Fal. Olaj, farost, jelzett. 60x48 cm
10397.

3 000 HUF

Rippl-Rónai József (1861-1927): Olga. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, a lap szélén apró lyukkal, 17,5x24,5 cm
10398.

7 000 HUF
18,97
21,88

Rippl-Rónai József (1861-1927): Lovak. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, apró lapszéli sérüléssel, 17x24,5 cm
10399.

7 000 HUF
18,97
21,88

Rösch Emil (?-?): Erdőrészlet. Pasztell, papír, jelzés nélkül, lap jobb alsó sarka kissé sérült, paszpartuban. 48x32 cm.
10400.

2 000 HUF

10401.

19 000 HUF
51,49
59,38

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF