Paintings and graphics Number of items: 532
2752505
10303
429
140000
Markó Erzsébet (1947 - ): Romantikus táj. Olaj, farost. Jelzett, üvegezett keretben. 70x90 cm. Budapesten, a Magyar Képzőművészeti Főiskolán tanult 1968-1972 között. Mesterei: Kádár György, Kokas Ignác. Országos egyéni és csoportos tárlatokon mutatta be munkáit. Külföldön Brüsszelben, Finnországban és Dániában állított ki. Díjak: Derkovits-ösztöndíj (1996), Neufeld Anna-díj (1993), Madách-díj (1993).
140 000 HUF
2715486
10304
429
14000
Maróthy István (?-): Erdőbelső. Olaj, vászon. Kisé sérült. Dekoratív fakeretben. 34x42 cm
14 000 HUF
2518988
10305
429
18 000 HUF
2715054
10306
429
Meiszter Kálmán (1925-2018): Várfal a Züldfa utcánál (Pécs), 1985. Golyóstoll, papír, jelzett, paszpartuban, 13,5×20,5 cm
2 400 HUF
2754532
10307
429
Melocco Miklós (1935-): Szokratész. Szitanyomat, papír, jelzett, hajtásnyomokkal. Lap bal alsó sarkában Művészeti Alap bélyegzőkével, mely szerint sokszorosításra elfogadva. Lapméret: 43×61 cm
9 000 HUF
2640263
10308
429
Mester Tibor (1953-): 4 db grafika. Pasztel, akvarell, papír. Jelzés nélkül 30x40 cm Egyik keretben
4 000 HUF
2750619
10309
429
Mészáros Anna (1904-1998): Népviseletes asszony rózsafüzérrel. Olaj, vászon. Jelzett. 60x50 cm
8 000 HUF
2748888
10310
429
19000
Mészáros Erzsébet (1962-): Városi forgatag. Olaj, fa, jelzett, dekoratív fakeretben, 40×50 cm
19 000 HUF
2755334
10311
429
38000
Mihalovits Miklós (1888-1960): Fiatal lány portréja. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 40×30 cm
38 000 HUF
2715496
10312
429
17000
Molnár Béla (?-): Absztrakt formák, 1967. Monotípia, papír jelzett, üvegezett fakeretben. 35x26 cm
17 000 HUF
2735041
10313
429
Molnár Gabriella (1940-): Apácák a San Marcon. Linómetszet, papír. Jelzett. Számozott: 37/50. Lapszéli apró szakadásokkal. 50x35 cm
3 600 HUF
2733519
10314
429
Molnár Gabriella (1940-): Terasz. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/XV számozással. Üvegezett fakeretben, 22,5×18,5 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house