Márton József: Magyar-német és német magyar lexikon, vagyis szókönyv. ... https://www.darabanth.com/en/429-Online-auction/429.0/Books/Books-Other-rarities~1000026/Marton-Jozsef-Magyar-nemet-es-nemet-magyar-lexikon-vagyis-szokonyv-Elso-darab-Magyar-n~II2749306
2749306
17628
429
1 800 HUF
Description: Márton József: Magyar-német és német magyar lexikon, vagyis szókönyv. Első darab: Magyar - német rész. Készítette: - -. Béts, 1811, Pichler Antal, XV+1+876 (kéthasábos számozás)+5 p. Második, megjobbított és megbővített kiadás. Magyar és német nyelven. Átkötött kopott félvászon-kötés, a címlapon átsatírozott bejegyzéssel, egy-két ceruzás bejegyzéssel.
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: tg
further page navigation Auction house