Tétel

1 600 HUF

Description:

Vegyes gasztronómiai füzet tétel, 7 db: Színe-Java sorozat 5 kötete: Vadászételek, Ízletes könnyű ételek, Gyümölcs- és zöldségkészítmények, Vendégváró hidegkonyha, Ízletes, nem hizlaló ételek. Bp., 1967-1970 , Minerva. Kiadói papírkötés, közte: kopott, foltos borítókkal, az egyik borítója kissé sérült. ; Pelle Józsefné: A tojáskonyha abc-je. Bp., 1979., Baromfifeldolgozó Vállalatok Trösztje. Kiadói papírkötés.; Olcsón finomat. Bp., 1974., ÁHT. Kiadói papírkötés.;

Share:

Photo of the item taken by : nagy_andras