Flea Market
Number of items: 709
2753213
12225
429
Flea Market
Vadász motívumos német pálinkás kupica / mini korsó, szarvasfejes fém fedéllel, matricás mintával. Jelzett, m: 12 cm
3 000 HUF
2753223
12226
429
Flea Market
Esztergált fa gyertyatartópár, kisebb sérülésekkel, m: 22 cm
5 000 HUF
2753260
12227
429
Flea Market
Kutyafejes sétapálca, réz fejjel, középen és a fogónál is szétcsavarható, felül kissé meglazult, kopott, h: 88 cm
9 000 HUF
2753332
12228
429
Flea Market
Ásványgyűjtemény, 4 doboznyi, közte tengeri kagyló is, vegyes állapotban.
10 000 HUF
2754047
12229
429
3800
Flea Market
Delfin formájú, infravörös masszírozó készülék, tartozékaival, újszerű állapotban, eredeti sérült dobozában, nem kipróbált, h: 39 cm
3 800 HUF
2754083
12230
429
Flea Market
Oldtimer automobil formájú rádió, fém és műanyag, elemes, működik. Alján Deutsche Post logóval. h: 24,5 cm
6 000 HUF
2754135
12231
429
Flea Market
Mókusos retró borsdaráló, fém és bakelit, m: 14 cm
5 000 HUF
2754145
12232
429
4400
Flea Market
Ofotért retró játék/makett távcső tripod állvánnyal, összecsukható, etikettel jelzett, m: 30 cm
4 400 HUF
2754151
12233
429
Flea Market
Régi szőlőleveles, gyümölcsös kínáló kosár, öntött spiáter, jelzett, 43x23x14 cm
8 000 HUF
2754253
12234
429
Flea Market
6 db régebbi véső, fém, fa nyéllel, közte jelzettek + 6 db fűrészlap, h: 25 - 31,5 cm
1 400 HUF
2754259
12235
429
Flea Market
Egy cipősdoboz vegyes szög (5-70 mm) és csavar (fa, metrikus), többféle, fajtánként külön, csomagolva, össz. nettó 3,3 kg
1 600 HUF
2754283
12236
429
Flea Market
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m