Flea Market

Number of items: 709

Vadász motívumos német pálinkás kupica / mini korsó, szarvasfejes fém fedéllel, matricás mintával. Jelzett, m: 12 cm
12225.

3 000 HUF

Esztergált fa gyertyatartópár, kisebb sérülésekkel, m: 22 cm
12226.

5 000 HUF

Kutyafejes sétapálca, réz fejjel, középen és a fogónál is szétcsavarható, felül kissé meglazult, kopott, h: 88 cm
12227.

9 000 HUF
24,39
28,13

Ásványgyűjtemény, 4 doboznyi, közte tengeri kagyló is, vegyes állapotban.
12228.

10 000 HUF

Delfin formájú, infravörös masszírozó készülék, tartozékaival, újszerű állapotban, eredeti sérült dobozában, nem kipróbált, h: 39 cm
12229.

3 800 HUF
10,30
11,88

Oldtimer automobil formájú rádió, fém és műanyag, elemes, működik. Alján Deutsche Post logóval. h: 24,5 cm
12230.

6 000 HUF

Mókusos retró borsdaráló, fém és bakelit, m: 14 cm
12231.

5 000 HUF

Ofotért retró játék/makett távcső tripod állvánnyal, összecsukható, etikettel jelzett, m: 30 cm
12232.

4 400 HUF
11,92
13,75

Régi szőlőleveles, gyümölcsös kínáló kosár, öntött spiáter, jelzett, 43x23x14 cm
12233.

8 000 HUF

6 db régebbi véső, fém, fa nyéllel, közte jelzettek + 6 db fűrészlap, h: 25 - 31,5 cm
12234.

1 400 HUF
19

Egy cipősdoboz vegyes szög (5-70 mm) és csavar (fa, metrikus), többféle, fajtánként külön, csomagolva, össz. nettó 3,3 kg
12235.

1 600 HUF

Rotring toll és írókocka
12236.

Rotring toll és írókocka

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF