Flea Market
Number of items: 709
2747053
12080
429
Flea Market
2db bronz fogas, korrodálódott, kopott, 30x24 cm
20 000 HUF
2747297
12081
429
Flea Market
Vegyes bizsuk, zöld bársony dobozban, 17x26x5cm, kis kopással.
4 000 HUF
2747298
12082
429
Flea Market
Vegyes bizsuk, zöld bársony dobozban, borostyánok, violinkulcs bross, stb. 13x18,5x3,5cm, kis kopással.
4 000 HUF
2747464
12083
429
24000
Flea Market
Indiai kalapált réz tálca, falra akasztható, jelzett, d: 50 cm
24 000 HUF
2747550
12084
429
Flea Market
WMF lábas, jelzett, használt állapotban, h: 55 cm
10 000 HUF
2747502
12085
429
Flea Market
Sárkányos, koponyás füstölő, műgyanta, h: 33 cm
5 000 HUF
2747549
12086
429
Flea Market
Nagy méretű műbőr akta-, orvosi táska, kopásnyomokkal, karcolásokkal, 50x30 cm
6 000 HUF
2747583
12087
429
3800
Flea Market
Régi kuglóf sütőforma, d: 21 cm
3 800 HUF
2747840
12088
429
Flea Market
2db Sarkiróka nyakdísz, h: 100cm
6 000 HUF
2748174
12089
429
Flea Market
Vegyes bizsu tétel, II. Erzsébet királynő ezüst jubileumára kiadott pléh, dobozban, kopott. 24x23x7cm
2 000 HUF
2748341
12090
429
Flea Market
Szextáns, réz. d: 15 cm, Jelzett: Ross London.
8 000 HUF
2748347
12091
429
Flea Market
Muharos Lajos iparművész réz levélbontó. h: 30 cm
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m