15110.
Closed 428. Online auction
Books: Travelling, Local History
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
Erdősi Károly: Napsütéses Indiában. Úti emlékek. Bp.,(1927), Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel.