https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Technics Number of items: 28
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2740877
17244
428
0
5000
Books: Technics
Artworks & Paper
1
Kaltenbach Henrik: A sportrepülő könyve. Az előszót Czirmay Zoltán főfelügyelő, a haderőn kívüli motoros repülő előképzés vezetője írta. A könyv orvosi része Lehoczky Béla, M. Kir. orvos-százados munkája.. Kassa, 1942.,"Wiko" Kő- és Könyvnyomdai Műintézet, Második kiadás, Újrakötött félvászon kötésben, az eredeti papírborító felhasználásával. DEDIKÁLT példány!
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
2740925
17245
428
0
3000
Books: Technics
Artworks & Paper
1
Pálinkás András: Hazai nyersanyagaink és a magyar ipar. Bp., 1939. Gyarmati Ferenc. Javított, kiadói papírkötésben.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
2740898
17246
428
0
3000
Books: Technics
Artworks & Paper
1
Novák Pál: Festékek és lakkok előállítása. 12 képtáblával, számos gyártási előírással. Bp., 1949. Győző Andor. Javított kiadói papírkötésben
Starting price:
3 000 HUF
2742434
17247
428
0
2000
Books: Technics
Artworks & Paper
1
Szilágyi Gábor: Daguerre. A fényképezés felfedezésének története. Bp., 1987, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóval. A védőborító kissé szakadt- + Hozzá hanglemez melléklet
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2742438
17248
428
0
2000
Books: Technics
Artworks & Paper
1
3 db fényképezéssel kapcsolatos könyv: Portréfényképezés, Diázók könyve, The book of special effects
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2638842
17249
428
0
3000
Books: Technics
Artworks & Paper
1
Szécsi Ferenc: Autókönyv az ifjúságnak. Bp., Németh József Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, illusztrált, Foltos lapok, sérült borító
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
2700546
17250
428
0
2000
Books: Technics
Artworks & Paper
1
Mihalik Gyula: Textilanyagisme és technológia. Iskolák, kereskedők, szabóiparosok és fogyasztóközönség számára. Bp.,1918,Athenaeum, 116 p. Kiadói illusztrált papírkötés, ragasztásnál elvált
Starting price:
2 000 HUF
2700647
17251
428
0
2000
Books: Technics
Artworks & Paper
1
Beszámoló az országos hadigondozó szövetség egyéves működéséről. Bp., 1943. 36p. Kiadói, kissé foltos papírkötésben
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2714804
17252
428
0
1600
Books: Technics
Artworks & Paper
1
Apor Dezső-Nagy Béla: Hogyan készül? A modern technika és az ipari munka vívmányai. Bp., [1928], Athenaeum, VII+272 p. Harmadik kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötésben.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
2705671
17253
428
0
1200
Books: Technics
Artworks & Paper
1
Molnár János: A rádiótelefon elméleti és gyakorlati ismertetése. Bp., 1926, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, gerincnél félig levált, kopottas állapotban.
Starting price:
1 200 HUF
2705664
17254
428
0
1400
Books: Technics
Artworks & Paper
1
Holló-Magó-Valkó: Rádió tanácsadó. 1944, Egyesült Izzólámpa. Kiadói papírkötés, gerincnél levált, kopottas állapotban.
Starting price:
1 400 HUF
2702915
17255
428
0
1000
Books: Technics
Artworks & Paper
1
Vásárhelyi Pál és a reformkori mérnökgeneráció. A Közlekedési Múzeum és a Magyar Környezetvédelmi és Vízügyi Múzeum kiállítása katalógusa. Bp., 1995., Közlekedési Múzeum - Magyar Környezetvédelmi és Vízügyi Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment