Books: Other rarities Number of items: 286
2741680
17582
428
1 200 HUF
2741868
17583
428
Gróf Széchenyi István: Hitel. Bp, 2016,Logod. Kartonált borítóval, jó állapotban
1 000 HUF
2742270
17584
428
Vegyes könyvtétel, kb. 16 db
1 800 HUF
2742175
17585
428
Ignácz Rózsa: Született Moldovában. Regény. Ignácz Rózsa Munkái. Bp.,(1943.),Dante. Kiadói félvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
1 200 HUF
2746782
17586
428
Werfel: Musa Dagh negyven napja I-II. Bp., Nova. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
1 000 HUF
2741425
17587
428
Csurka István 3 műve: Színleírás, Vasárnapi menü, Új magyar önépítés. Bp.,1984-1991,Magvető - Püski - Magyar Fórum. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, és kiadói papírkötések
1 600 HUF
2671708
17588
428
Gömör Tamás, Hernádi Gyula: Így isztok ti... Gömör Tamás fényképei, Hernádi Gyula bökverseivel. Hernádi Gyula által DEDIKÁLT példány. Bp., 1998, GMR Reklámügynökség. Kiadói kartonált kötés, kisebb ázásnyommal.
1 600 HUF
2740357
17589
428
Nagy Gáspár: Halántékdob. A szerző, Nagy Gáspár (1949-2007) költő által Herczeg Árpád (1954-2016) költő, író részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1978. Magvető, 85 p. Kiadói vászonkötésben, papír védőborítóval.
5 000 HUF
2698196
17590
428
20 000 HUF
2657937
18500
428
Nagy Pál: Prouza. Hampsteadi semmittevők. Imago! (a) kód (a) A szerző, Nagy Pál (1934-) író, műfordító,tipográfus által DEDIKÁLT példány. [Bp.], 2002., Magyar Műhely Kiadó. Kiadói papírkötés.
2 600 HUF
2649364
18503
428
Fekete István: Hajnal Badányban. Győry Miklós rajzaival. Bp.,1974,Móra. Harmadik kiadás. Kiadói kissé kopott papírkötés.
1 000 HUF
2638546
18504
428
Batári Gábor (szerk.): Antológia 2000 Bp., 2000 Alterra Kiadó, Kiadói papírkötésben
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house