Books: Other rarities Number of items: 286
2737720
17353
428
Takáts György: Petőfi őrnagyúr küldött. Gyula, 1935. Dobay János. Kiadói papírkötésben, kissé foltos. 101 1 p. Hátsó borítóból kis hiány. Ritka!
20 000 HUF
2746670
17354
428
Trunkos András: 20 év a Bikiniben. A művész, D. Nagy Lajos által DEDIKÁLT példány. hn., 2002, Teuro. Kiadói papírkötés. + D. Nagy Lajost ábrázoló fotó, 8x11 cm. 1992 Bikini 10 éves jubileumi szuperkoncert fogadására szóló jegy, 2002 Bikini lemezbemutató koncertjegy (tiszteletjegy),
5 000 HUF
2740367
17355
428
Parti Nagy Lajos: Grafitnesz. Bp., 2003. Magvető. ALÁÍRT példány. Kiadói papírkötés, papír védőborítóval
8 000 HUF
2740364
17356
428
Márai Sándor: Ismeretlen kínai költő. (Kr. után a XX. századból - kézirat gyanánt.) Bp., 1994. Balassi, 52 p. Egésztáblás színes képekkel illusztrált! Kiadói bársonykötésben. Ritka!
8 000 HUF
2743268
17357
428
Fekete István: Egy szem kukorica. Bp., 1944, Új Idők Irodalmi Intézet (Singer és Wolfner), 216 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, a borítón kis folttal, sarkain kis sérüléssel, egyébként jó állapotban.
5 000 HUF
2743278
17358
428
Fekete István: Csi. Történetek állatokról és emberekről. Győry Miklós rajzaival. Bp., 1942, Singer és Wolfner, 251+(5) p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, jó állapotban, az előzéklapon "Tiszteletpéldány" bélyegzővel.
5 000 HUF
2728744
17359
428
Fekete István: Zsellérek. Bp.,[1944.], Kir. M. Egyetemi Nyomda. Első kiadás. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötés.
1 600 HUF
2744572
17360
428
Ketten a tükör előtt. B. Radó Lili versei. DEDIKÁLT! Bp., 1931, Vajda János Társaság. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
5 000 HUF
2742718
17361
428
5 000 HUF
2739975
17362
428
Vörös István: A kéz öt ujja. Pécs, 2001, Jelenkor. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
4 000 HUF
2714268
17363
428
Krasznahorkai László: Kegyelmi viszonyok. H.n., 1997, Q.E.D. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány.
3 000 HUF
2719863
17364
428
11000
Füst Milán Teljes napló I-II. Bp., 1999. Fekete Sas Kiadó, 1800 p. Kiadói kartonált papírkötésben
11 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house