Antique Number of items: 122
2731475
11733
427
Antique
A Flit pisztoly egy kézi pumpás rovarirtó permetezőgép, amelyet a FLIT nevű, 1928 és az 1950-es évek közepe között a legyek és szúnyogok ellen széles körben használt márkás rovarirtó szer kijuttatására használtak. Bár nevét a jól ismert márkáról kapta, a "Flit pisztoly" az ilyen típusú szórófej általános elnevezése lett. Kopott, h: 33 cm
8 000 HUF
2731487
11734
427
24000
Antique
Vadász italtartó, kézzel készített, agancs, réz, műanyag alj. 46x30 cm
24 000 HUF
2731493
11735
427
Antique
Retró műanyag telefon, m: 31 cm
18 000 HUF
2731689
11736
427
Antique
Szecessziós stílusú bronz kalamáris, m: 10 cm
20 000 HUF
2731708
11737
427
Antique
Régi Kínai fatörzs váza steinzeug, jelzett: Guang xing tang. 1950 körül. m: 14 cm
10 000 HUF
2731943
11739
427
3800
Antique
Tajték pipa, korának megfelelő, h: 46 cm
3 800 HUF
2731946
11740
427
3800
Antique
1859 kilenc ágú koronás monogrammos tajtékpipa, jelzett, korának megfelelő állapotban, 8 cm
3 800 HUF
2731910
11741
427
Antique
Retró zománc tálka, tátulján felira: Újítási Kiállítás Kecskemét 1972, hibátlan, d: 14 cm
3 000 HUF
2731914
11742
427
Antique
Retró lovas fali dísztál, réz, jelzés nélkül, hibátlan, d: 21,5 cm
3 000 HUF
2728874
11743
427
Antique
Thangka (szövet rátétre készített tibeti buddhista festmény) kb 1980-ból. 32x53 cm
10 000 HUF
2727114
11744
427
34000
Antique
Kátai Mihály (1935 - 2020): Az aranyszőrű bárány. Tűzzománc, fakeretben, jelzett 10x20cm
34 000 HUF
2726633
11745
427
Antique
Iparművész fogkefetartó. Fém, 14 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house