Antique

Number of items: 122

Findzsa és pohár. XX. sz. eleje. Ezüstözött alpakka, szép állapotban. 29 cm
11709.

7 500 HUF
20,33
23,44

Taunton britain silver plate fém teás készlet, 4 db, fém, ezüstözött, oldalán "Griffin" név gravírozással, alján, jelzett, kissé sérült. m: 23, 27, 13 és 15 cm
11710.

24 000 HUF
65,04
75,00

1899 preparált bagoly, sérült, kopott, m:35cm
11711.

3 400 HUF
9,21
10,63

Ónix íróasztali készlet bronz szerelékkel, 4 db-os, kopásnyomokkal
11712.

3 800 HUF
10,30
11,88

Antik tibeti dísztárgy, fa, fém rátéttel, piros kőberakással, m: 39 cm
11713.

24 000 HUF
65,04
75,00

Szecessziós tálca, ezüstözött alpakka, jelzés nélkül, minimális kopásokkal, 50x28cm
11714.

7 000 HUF
18,97
21,88

2 db antik fadoboz, kopásokkal, sérülésekkel, 1880 körül, 19x12, 22x29 cm
11715.

6 000 HUF
14

Bortartó és gyümölcskosár, nikkelezett fém, jelzés nélkül, m: 25 cm, d: 24 cm
11716.

5 000 HUF

4 darabos, antik, réz kávédaráló szett, kopásokkal, m: 20-31 cm
11717.

20 000 HUF
54,20
62,50

Kristály gyümölcsös tál. D: 24 cm
11718.

3 000 HUF

Keleti faragott fa ékszeres doboz, jade berakással, réz verettel 17x11 cm
11719.

8 000 HUF

Különleges nagy méretű gyalu szép állapotban 25 cm
11720.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF