Antique
Number of items: 122
2711531
11709
427
7500
Antique
Findzsa és pohár. XX. sz. eleje. Ezüstözött alpakka, szép állapotban. 29 cm
7 500 HUF
2713183
11710
427
24000
Antique
Taunton britain silver plate fém teás készlet, 4 db, fém, ezüstözött, oldalán "Griffin" név gravírozással, alján, jelzett, kissé sérült. m: 23, 27, 13 és 15 cm
24 000 HUF
2562925
11711
427
3400
Antique
1899 preparált bagoly, sérült, kopott, m:35cm
3 400 HUF
2630217
11712
427
3800
Antique
Ónix íróasztali készlet bronz szerelékkel, 4 db-os, kopásnyomokkal
3 800 HUF
2694247
11713
427
24000
Antique
Antik tibeti dísztárgy, fa, fém rátéttel, piros kőberakással, m: 39 cm
24 000 HUF
2694175
11714
427
Antique
Szecessziós tálca, ezüstözött alpakka, jelzés nélkül, minimális kopásokkal, 50x28cm
7 000 HUF
2694267
11715
427
Antique
2 db antik fadoboz, kopásokkal, sérülésekkel, 1880 körül, 19x12, 22x29 cm
6 000 HUF
2694370
11716
427
Antique
Bortartó és gyümölcskosár, nikkelezett fém, jelzés nélkül, m: 25 cm, d: 24 cm
5 000 HUF
2694382
11717
427
Antique
4 darabos, antik, réz kávédaráló szett, kopásokkal, m: 20-31 cm
20 000 HUF
2704244
11718
427
Antique
Kristály gyümölcsös tál. D: 24 cm
3 000 HUF
2670360
11719
427
Antique
Keleti faragott fa ékszeres doboz, jade berakással, réz verettel 17x11 cm
8 000 HUF
2670354
11720
427
Antique
Különleges nagy méretű gyalu szép állapotban 25 cm
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m