Jewellery and precious metal items

Number of items: 305

14K arany (Au) fülbevalópár, jelzett, nettó: 3,1 g
19037.

40 000 HUF
108,40
125,00

Ezüst (Ag) borítású asztali quartz óra, működik, jelzett, m: 16 cm
19038.

36 000 HUF
97,56
112,50

Ezüst (Ag) 3 db sótartó 2 db üvegbetéttel, egyiken csorba, jelzett, nettó: 63 g, m: 3,5 cm
19039.

36 000 HUF
97,56
112,50

Ezüst(Ag) quartz ékszeróra markazitos díszítéssel, jelzett, bruttó: 42,9 g
19040.

32 000 HUF
86,72
100,00

Ezüst (Ag) szalvéta tartó, jelzett, Dianás, XX. sz. eleje 85 g
19041.

26 000 HUF
70,46
81,25

Arany (Au) 14K, lapos pancer karkötő h: 18, jelzett, nettó: 1,7 g
19042.

30 000 HUF
81,30
93,75

Ezüst (Ag/925) Női gyűrű gyökér smaragddal ékítve. br:5,1g, m:55, jelzett
19043.

30 000 HUF
81,30
93,75

Aranyozott ezüst (Ag) színházi táska. Jelzett, sérült, 164 g
19044.

28 000 HUF
75,88
87,50

Egyiptomi 14k arany (au) medál 1,64 g
19045.

26 000 HUF
70,46
81,25

Ezüst (Ag) cigarettatárca, kissé kopott zománc díszítéssel, gravírozással, jelzett 152g
19046.

26 000 HUF
70,46
81,25

Ezüst (Ag) tálka, benne osztrák ezüst (Ag) 50 schillinges Theodor Körner (1973) emlékérmével, jelzett, kopott, d: 14 cm
19047.

24 000 HUF
65,04
75,00

6 db régi ezüst (Ag) villa, közte kettő törött. Jelzett, kopásnyomokkal, h: 16,5 cm, össz. 160 g. Eredeti, kissé viseltes dobozában.
19048.

22 000 HUF
59,62
68,75

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF