Jewellery and precious metal items

Number of items: 305

Ezüst(Ag) gyűrű türkizzel és markazittal, jelzett, méret: 56, bruttó: 5,85 g
19134.

5 000 HUF

Ezüst(Ag) hajlított nyelű orvosságtörő lapát, jelzett, h: 5 cm, nettó: 19,4 g
19135.

7 500 HUF
20,33
23,44

Ezüst(Ag) meander mintás nyaklánc és gyűrű, jelzett, h: 43,5 cm, méret: 58, nettó: 18,1 g
19136.

5 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, méret: 51, bruttó: 9,9 g
19137.

7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst(Ag) masszív anker nyaklánc, jelzett, h: 45,5 cm, nettó: 6,7 g
19138.

7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst(Ag) design gyűrű, jelzés nélkül, méret: 50, nettó: 10,8 g
19139.

7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst(Ag) karkötő szintetikus rubinokkal, jelzett, állítható méret, bruttó: 6,9 g
19140.

7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst(Ag) díszkanál, jelzés nélkül, h: 13 cm, nettó: 18,1 g
19141.

7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst (Ag) pudrie. Sérült, hiányos. Nettó 45 g
19142.

6 000 HUF

Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc zöld köves medállal, jelzett, h: 42 cm, bruttó: 6 g
19143.

6 000 HUF

Ezüst(Ag) borostyánnal, jelzett, méret: 57, bruttó: 7,8 g
19144.

6 000 HUF

Ezüst(Ag) Nürnberg díszkanál, jelzett, h: 12 cm, bruttó: 13,2 g
19145.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF