Books: Social sciences Number of items: 29
2707215
17204
425
Books: Social sciences
Dr. Moldován Gergely: Alsófehér vármegye román népe. Néprajzi tanulmány. Nagyenyed, 1897, Nagyenyedi Könyvnyomda. DEDIKÁLT! Tulajdonosi bejegyzéssel. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
16 000 HUF
2623629
17205
425
Books: Social sciences
5 000 HUF
2713218
17206
425
Books: Social sciences
Juhász Vilmos: Az atomkorszak új világa. DEDIKÁLT! Bp., 1946, Dante. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
1 200 HUF
2713213
17207
425
Books: Social sciences
Osterreich T. K.: Az okkultizmus és a modern világkép. Bp., Franklin. Kiadói kartonált kötés, sérült gerinc, kopottas állapotban.
1 200 HUF
2709414
17208
425
Books: Social sciences
Heller Farkas: Közgazdasági Lexikon. Bp., 1937, Grill Károly, 499 p. Kiadói egészvászon kötés. papírborítóval
3 000 HUF
2704849
17209
425
Books: Social sciences
R. A. Millikan: A tudomány és vallás fejlődése. Bp., Pantheon. Reiter László fametszeteivel. Félvászon kötés, jó állapotban.
2 600 HUF
2697951
17210
425
Books: Social sciences
Dr. Finály Henrik: A latin nyelv szótára. A kútfőkből a legjobb és legújabb szótárirodalomra támaszkodva összeáll.: - - . Bp., 1884, Franklin-Társulat, X+ 2134 (hasábszámozás) +(1) p. Első kiadás. Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, érdekes ajándékozási bejegyzéssel.
2 000 HUF
2705656
17211
425
Books: Social sciences
Jeans, James: Az új világkép. Fizika és filozófia. Bp., Dante. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
1 800 HUF
2624457
17212
425
Books: Social sciences
1 000 HUF
2697944
17213
425
Books: Social sciences
Kant, [Immanuel]: A tiszta ész kritikája. Ford.: Alexander Bernát és Bánóczi József. Filozófiai Írók Társa IX. köt. Bp., 1913, Franklin-Társulat, XVI+731+(1) p. Második kiadás. Egészvászon-kötésben, a borítón kisebb foltokkal, régi iskolai bélyegzővel.
1 400 HUF
1805027
17214
425
Books: Social sciences
1 200 HUF
2698885
17215
425
Books: Social sciences
Ernest Jones: Sigmund Freud élete és munkássága. Ford.: Félix Pál. Bp., 1983, Európa, 681+(4) p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house