https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Watches

Number of items: 92

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Stopper és zsebórák, alkatrésznek, összesen 5 db.
1
11980.

Stopper és zsebórák, alkatrésznek, összesen 5 db.

 
Sold
Starting price:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Number of bids:
1
 
Slava szovjet ébresztős vekker, működik, d: 8 cm
1
11981.

Slava szovjet ébresztős vekker, működik, d: 8 cm

 
Sold
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Number of bids:
6
 
Vacheron Constantin 18k arany kézi felhúzós karóra a számlápon brillekkel. ref.4714 ca 1950 jelzett szerkezet. Egyedi fémjelzett arany tok, pótolt korona Számlapon néhány apró pötty, egy digit hiány, plexin egy két karc, hátul a tokon karcok, hátlapon apró benyomódás Működő, szép állapotban. d. 33 mm. / A 18k Yellow Gold vintage Vacheron Constantin ref.4714 manufactured in 1950's.
1
11982.

Vacheron Constantin 18k arany kézi felhúzós karóra a számlápon brillekkel. ref.4714 ca 1950 jelzett szerkezet. Egyedi fémjelzett arany tok, pótolt korona Számlapon néhány apró pötty, egy digit hiány, plexin egy két karc, hátul a tokon karcok, hátlapon apró benyomódás Működő, szép állapotban. d. 33 mm. / A 18k Yellow Gold vintage Vacheron Constantin ref.4714 manufactured in 1950's.

 
Sold
Starting price:
400 000 HUF
1 084,01
EUR
,
1 250,00
USD
Number of bids:
1
 
Amazfit T-Rex Pro - strapabíró intelligens okosóra saját dobozában, 15 katonai bizonyítvány, vízállóság 10ATM, akkumulátor-üzemidő 18 napig, 1,3" AMOLED kijelző, automatikus edzésfelismerés ExerSense, barométer, iránytű, GPS, GLONASS, Galileo, SpO2 vér oxigénellátás-figyelő, több mint 100 sportmód, alvásminőség-monitor, PAI, 24/7 pulzusmérés, értesítések, időjárás, zenelejátszás-vezérlés és még sok más.
1
11983.

Amazfit T-Rex Pro - strapabíró intelligens okosóra saját dobozában, 15 katonai bizonyítvány, vízállóság 10ATM, akkumulátor-üzemidő 18 napig, 1,3" AMOLED kijelző, automatikus edzésfelismerés ExerSense, barométer, iránytű, GPS, GLONASS, Galileo, SpO2 vér oxigénellátás-figyelő, több mint 100 sportmód, alvásminőség-monitor, PAI, 24/7 pulzusmérés, értesítések, időjárás, zenelejátszás-vezérlés és még sok más.

 
The item is not available
Starting price:
26 000 HUF
70,46
EUR
,
81,25
USD
Number of bids:
0
 
Rayond Weil női kvarc karóra. Aranyozott fém. Jelzett, garancia kártyával, eredeti dobozában, jó állapotban
1
11984.

Rayond Weil női kvarc karóra. Aranyozott fém. Jelzett, garancia kártyával, eredeti dobozában, jó állapotban

 
Sold
Starting price:
22 000 HUF
59,62
EUR
,
68,75
USD
Number of bids:
8
 
Maszk orosz / szovjet asztali óra, mechanikus szerkezettel, működik, üveg, bakelit. m:21cm
1
11985.

Maszk orosz / szovjet asztali óra, mechanikus szerkezettel, működik, üveg, bakelit. m:21cm

 
Sold
Starting price:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Number of bids:
1
 
A. Lange & Söhne Glashütte zsebóra, jelzett szerkezet., jelzett, hibátlan számlap Jelzett, működő, állapotban. Sorozatszám 65091 d:50mm / Silver Glashütte pocket watch
1
11986.

A. Lange & Söhne Glashütte zsebóra, jelzett szerkezet., jelzett, hibátlan számlap Jelzett, működő, állapotban. Sorozatszám 65091 d:50mm / Silver Glashütte pocket watch

 
The item is not available
Starting price:
300 000 HUF
813,01
EUR
,
937,50
USD
Number of bids:
0
 
Elgin 14K arany (Au) zsebóra. Jelzett szerkezet, tok. br 59,8 g d:45mm
1
11987.

Elgin 14K arany (Au) zsebóra. Jelzett szerkezet, tok. br 59,8 g d:45mm

 
Sold
Starting price:
140 000 HUF
379,40
EUR
,
437,50
USD
Number of bids:
1
 
Felesütős falióra, korának megfelelő sérülésekkel, nincs kipróbálva, m:74cm
1
11988.

Felesütős falióra, korának megfelelő sérülésekkel, nincs kipróbálva, m:74cm

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
6
 
Régi falióra, fa tokban, ingával, nincs kipróbálva, m: 56 cm
1
11989.

Régi falióra, fa tokban, ingával, nincs kipróbálva, m: 56 cm

 
Sold
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
3
 
Real Time ébresztőóra, mechanikus, működik, kopott, d:11cm
1
11990.

Real Time ébresztőóra, mechanikus, működik, kopott, d:11cm

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
Vintage Ruhla márkájú ébresztőóra, mechanikus szerkezet, celuloid ház, analóg kijelzős. Működik, m:9cm
1
11991.

Vintage Ruhla márkájú ébresztőóra, mechanikus szerkezet, celuloid ház, analóg kijelzős. Működik, m:9cm

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment