Watches

Number of items: 92

Duplafedeles, ezüst külső tokos Remontoir zsebóra, másodpercmutatós, hiányzó óra- és percmutatóval, kopott számlappal, a fedél belsejébe karcolt felirattal, d: 40 mm + Junghans fémtokos zsebóra lánccal, másodpercmutatós, d: 40 mm
11968.

20 000 HUF
54,20
62,50

Marvin mechanikus, karóra, bőr szíjjal, működik, d: 22 mm
11969.

30 000 HUF
81,30
93,75

DKNY quartz karóra, stopper funkcióval, működik, d: 37 mm
11970.

12 000 HUF

Hublot REPLIKA, quartz, működik, d: 50 mm
11971.

12 000 HUF

Sekonda stopperes karóra, mechanikus szerkezettel, működik, apró karcokkal, plexi sérült d: 35 mm
11972.

100 000 HUF
271,00
312,50

Fossil, limitált széria, karóra, quartz szerkezettel, kézzel festett számlap, működik, d: 30 mm
11973.

60 000 HUF
162,60
187,50

Remontoir lovas zsebóra, mechanikus szerkezettel, működik, számlapon apró sérülések, d: 45 mm
11974.

26 000 HUF
70,46
81,25

Sicura karóra, 15 köves mechanikus szerkezettel, fekete számlappal, kopott, kissékopott bőr szíjjal, működik, d:40 mm
11975.

3 000 HUF
35

Joseph Devaux Chatelineau ezüst tokos zsebóra, kulccsal, fém lánccal, működik, plexin sérülés, apró kopások, d: 45 mm
11976.

26 000 HUF
70,46
81,25

11977.

120 000 HUF
325,20
375,00

Roamer naptár funkciós mechanikus óra. Gyöngyház számlap, működik d: 34 mm
11978.

5 000 HUF

Marvin női mechanikus, karóra, fém szíjjal, működik, d: 20 mm
11979.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF