Vintage wines, drinks

Number of items: 60

1997 Szalontai Jenő Villányi Cuvée,(cabernet sauvignon-cabernet franc), bontatlan palack száraz vörösbor,12,5 %, pincében szakszerűen tárolt, 0,75 l.
12480.

2 400 HUF

1999 Remete villányi Cabernet Sauvignon & Kékfrankos, bontatlan palack száraz vörösbor,12,5 %, pincében szakszerűen tárolt, 0,75 l.
12481.

2 400 HUF

2000 (Kovács Nimród) Egri Nimród cuvée, (merlot, cabernet sauvignon, kékfrankos), főborász: Pók Tamás, bontatlan palack száraz vörösbor, 13 % pincében szakszerűen tárolt, "Monarcha Gold Selection" címkével, 0,75 l.
12482.

2 800 HUF

1995 Wunderlich Villányi Kékoportó, Blauer Portugieser, bontatlan palack száraz vörösbor, pincében szakszerűen tárolt, 0,5 l.
12483.

2 000 HUF

1999 Sebestyén Pince Szekszárdi Kékfrankos, bontatlan palack száraz vörösbor, 12,5 % pincében szakszerűen tárolt, 0,5 l.
12484.

2 000 HUF

1999 Mőcsényi Kastélybor tolnai Mőcsényi Reserve, (Cabernet Sauvignon-Cabernet Franc), bontatlan palack száraz vörösbor, 12,5 % pincében szakszerűen tárolt, 0,75 l.
12485.

2 000 HUF

1996 Alexander & Alexander Szepezdi Olaszrizling, bontatlan palack száraz fehérbor, szakszerűen tárolt, 12%, kissé sérült címkével, 0.75l
12486.

1 000 HUF

1998 Sümegi Bajai Rajnai Rizling 1998,"Vadászok Bora I. Fácán 1999", bontatlan palack száraz fehérbor, szakszerűen tárolt, kissé sérült címkével, 12.0%, 0.75l
12487.

1 000 HUF

1984 Hosszúhegyi Merlot 1984, muzeális bor, hajós-bajai borvidék, szakszerűen tárolt bontatlan palack vörösbor, kopott, a címkén sérülésnyomokkal, 0,75l.
12488.

1 000 HUF

1981 Hosszúhegyi Merlot 1981, muzeális bor, hajós-bajai borvidék, szakszerűen tárolt bontatlan palack vörösbor, kopott, a címkén sérülésnyomokkal, 0,75l.
12489.

1 000 HUF

1975 Hosszúhegyi Rajnai Rizling, bontatlan palack muzeális, félédes fehérbor, hajós-bajai borvidék, pincében, szakszerűen tárolt, kopott, kopott címkével, 0,7 l
12490.

1 200 HUF

1995 Vylan Siklósi Rajnai Rizling, bontatlan palack száraz fehérbor, 13%, pincében, szakszerűen tárolt, 0,75l
12491.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF