Number of items: 194
2680568
11330
422
Myotts Country Life vadászjelenetes porcelán tál, levonóképes, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 20 cm
1 200 HUF
2682175
11331
422
2 db német porcelán figura, kézzel festett, jelzés nélkül, gyári repedésekkel, m: 17 cm, 13 cm
1 200 HUF
2682452
11332
422
Fehér porcelán lámpabúra, foglalatnál lepattanással, d: 24 és 5,7 cm
2 000 HUF
2682467
11333
422
Drasche porcelán juhász, jelzett, fehér mázas, hibátlan, m: 11 cm
1 800 HUF
2684078
11334
422
2 db csehszlovák porcelán tál. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. 33 cm, 38 cm
2 400 HUF
2565697
11335
422
Jakab Bori márványmintás porcelán kaspó, jelzett, kis kopásnyomokkal, vízkőnyommal d: 17 cm
5 000 HUF
2565695
11336
422
Jakab Bori márványmintás porcelán kaspó, jelzett, kis kopásnyomokkal, vízkőnyommal d: 10,5 cm
3 000 HUF
2683589
11337
422
Rosenthal madár figura. Kézzel festett, jelzett, lepattanással a csőrön. (Design: Ottmar Obermaier )
1 000 HUF
2683592
11338
422
2 db Otagiri japán porcelán kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, kis kopással. 14x9 cm
4 000 HUF
2683593
11339
422
Kínai mokkás csésze, aljjal. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással
3 000 HUF
2683292
11340
422
5 db Porcelán és kerámia vadkacsák 7-12 cm-ig.
3 000 HUF
2685599
11341
422
Limoges porcelán áttört tál, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 20×12 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m