Art-ceramics
Number of items: 158
2680034
11099
422
Art-ceramics
Gerz ón fedeles kerámia sörös korsó. Jelzett, hibátlan. 17 cm
5 000 HUF
2678620
11100
422
Art-ceramics
Schütz Cilli fajansz kínáló tál, kézzel festett, jelzett, sérülésekkel d: 26 cm
4 000 HUF
2678618
11101
422
Art-ceramics
Masons angol fajansz reggeliző szett. Máz alatti festéssel, jelzett, mázrepedésekkel.
4 000 HUF
2679721
11102
422
Art-ceramics
Wacholder mázas kerámia gyümölcsös tál. Jelzett. Apró mázhibákkal. 35x30x13 cm
3 000 HUF
2658907
11103
422
Art-ceramics
2 db német kőcserép korsó ón fedővel, kopásnyomokkal, m: 18 és 23 cm
5 000 HUF
2678010
11104
422
Art-ceramics
Sadler angol kerámia kávé tartó edény, török basa figura. Jelzett, hibátlan. 24 cm
4 000 HUF
2677998
11105
422
Art-ceramics
Staffordshire cipész figurás korsó. Fajansz, jelzett, 20 cm
3 000 HUF
2684780
11106
422
Art-ceramics
Sárospataki kézműves műhely cserépedényei, 6 db, sérüléssel
3 000 HUF
2651133
11107
422
Art-ceramics
Kerámia nyuszis keksztartó, jelzett, kopásnyomokkal, m: 25 cm
5 000 HUF
2683170
11108
422
Art-ceramics
Jelzés nélkül: Bordó kerámia díszváza. Iparművész, matricával jelzett. hibátlan d: 12 cm, m: 10 cm
4 000 HUF
2683173
11109
422
Art-ceramics
GI jelzéssel: Türkiz kerámia kancsó. Mázas, kerámia, jelzett, kis lepattanással. 20 cm
4 000 HUF
2683168
11110
422
Art-ceramics
Csontszerű váza. Mázas kerámia. jelzés nélkül, hibátlan 14 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m