Art-ceramics

Number of items: 158

Jelzés nélkül: Iparművész kerámia csőrös váza. Kézzel festett, hibátlan. m: 28 cm
11123.

2 400 HUF

2 db Homolya kerámia, egyiken kis lepattanással m:14 cm
11124.

2 400 HUF

Fazekas korsó, mázas kerámia, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m:14 cm
11125.

800 HUF

Mázas kerámia fali tál, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 28 cm
11126.

1 000 HUF

Iparművész kerámia ikebana, jelzett, kopásnyomokkal, 15×11 cm
11127.

900 HUF
2,44
2,81

Betlehem, festett kerámia, jelzett, m: 20,5 cm
11128.

4 000 HUF

Gránit és jelzetlen tojástartó, jelzéssel és jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 6,5 cm
11129.

2 000 HUF

Iparművész piros-fekete csíkos kerámia váza, kopásnyomokkal, m: 25 cm
11130.

1 000 HUF

Simó Ágoston (1925-2011): Retró kerámia váza, kopásnyomokkal, jelzett, h: 16 cm
11131.

1 000 HUF
31

Piros-barna mázas kerámia váza, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 19 cm
11132.

1 000 HUF

Kerámia figura, színesen festett, jelzett: XX Hungary. m: 7 cm
11133.

1 000 HUF

Kerámia figura, színesen festett, jelzés nélkül m: 7 cm
11134.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF