Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 125

1984. "Avas Kupa Igazságügyi Sportverseny - 1984 Sátoraljaújhely" jelzett Hollóházi porcelán emlékérem (86mm) T:1-,2
31578.

800 HUF

1984. "Welcome Fogathajtó VB - 1984. Szilvásvárad-Eger" egyoldalas, öntött bronz sport emlékplakett (88x123mm) T:2
31579.

5 000 HUF

31580.

1 200 HUF

31581.

3 000 HUF

31582.

3 000 HUF

2004. "Fedettpályás Atlétikai Világbajnokság Budapest" kétoldalas, angol nyelvű, aranyozott emlékplakett (60x32mm) (2db) + 2004. "Fedettpályás Atlétikai Világbajnokság Budapest" kétoldalas, angol nyelvű, aranyozott díjérem füllel T:1-,2
31583.

2 000 HUF

31584.

1 200 HUF

DN Havasi gyopárral díszített, keresztezett sílécpár sapkajelvény (21x54mm) T:1-,2
31585.

3 000 HUF

31586.

3 400 HUF
9,21
10,63

DN "Magyar Testnevelő Tanárok Országos Egyesülete - 1943" egyoldalas, aranyozott Br emlékérem tokban (58mm) T:1-,2
31587.

2 000 HUF

31588.

3 000 HUF

31589.

500 HUF
1,36
1,56

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF