https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 125

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1963. Sport fém díjérem (2xklf) mindkettő mellszalagon, gravírozva. Szign.:Szentesy T:2,2- patina
1
31566.

1963. Sport fém díjérem (2xklf) mindkettő mellszalagon, gravírozva. Szign.:Szentesy T:2,2- patina

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
~1970-1980. "Katonai Sportverseny Ifjú Résztvevője" műgyantás, zománcozott, aranyozott fém jelvény (25mm) T:1- patina
1
31567.

~1970-1980. "Katonai Sportverseny Ifjú Résztvevője" műgyantás, zománcozott, aranyozott fém jelvény (25mm) T:1- patina

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
~1970-1980. Olimpiai zománcfestett Br kitűző hátoldalon "VINCZE D." gyártói jelzéssel T:2
1
31568.

~1970-1980. Olimpiai zománcfestett Br kitűző hátoldalon "VINCZE D." gyártói jelzéssel T:2

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
~1970-1980. "Budapest Grand Prix" egyoldalas Br sport plakett (76x45mm) T:1- kis patina
1
31569.

~1970-1980. "Budapest Grand Prix" egyoldalas Br sport plakett (76x45mm) T:1- kis patina

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
1970. "Falusi Dolgozók XIX. Spartakiádja Országos Döntő Kecskemét 1970" egyoldalas gravírozott, részben zománcozott sport emlékplakett, eredeti tokban (105x90mm) T:1-
1
31570.

1970. "Falusi Dolgozók XIX. Spartakiádja Országos Döntő Kecskemét 1970" egyoldalas gravírozott, részben zománcozott sport emlékplakett, eredeti tokban (105x90mm) T:1-

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
5
 
1974. "Spartacus Szövetkezeti Sportversenyek" Br díjérem (50mm) T:1-
1
31571.

1974. "Spartacus Szövetkezeti Sportversenyek" Br díjérem (50mm) T:1-

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
1980 k. "GEAC Kupa I., II., III." jelzett hollóházi porcelán díjérem mellszalagon (3xklf) T:1-
1
31572.

1980 k. "GEAC Kupa I., II., III." jelzett hollóházi porcelán díjérem mellszalagon (3xklf) T:1-

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
 
1980. "XXII. Nyári Olimpiai Játékok Moszkva 1980" jelzett Ag bélyegérem eredeti ÁPV tokban (~3,36g/0.835/27x22mm) T:1 (eredetileg PP)
1
31573.

1980. "XXII. Nyári Olimpiai Játékok Moszkva 1980" jelzett Ag bélyegérem eredeti ÁPV tokban (~3,36g/0.835/27x22mm) T:1 (eredetileg PP)

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
1
 
~1980. "Jó munkáért Dr. Vizkelety Lászlónak - MTS (Magyar Testnevelési és Sportszövetség) Bp. Tanácsa" egyoldalas, plexi üvegre applikált, zománcozott Br plakett, gravírozva (75x53mm) T:2- patina, karc, ph
1
31574.

~1980. "Jó munkáért Dr. Vizkelety Lászlónak - MTS (Magyar Testnevelési és Sportszövetség) Bp. Tanácsa" egyoldalas, plexi üvegre applikált, zománcozott Br plakett, gravírozva (75x53mm) T:2- patina, karc, ph

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
1981. "Szeged 1981 / Huszonötödik Nemzetközi Maratoni Verseny" kétoldalas, bronz futósport emlékérem (60mm) T:1-
1
31575.

1981. "Szeged 1981 / Huszonötödik Nemzetközi Maratoni Verseny" kétoldalas, bronz futósport emlékérem (60mm) T:1-

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
 
1983. "Ejtőernyős verseny - Bakony kupa - Asbóth SE. - Veszprém 1983 jún. 26.- júl. 1." egyoldalas fém emlékérem (103x120mm) T:2 patina, karc
1
31576.

1983. "Ejtőernyős verseny - Bakony kupa - Asbóth SE. - Veszprém 1983 jún. 26.- júl. 1." egyoldalas fém emlékérem (103x120mm) T:2 patina, karc

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
1
 
1984. "VII. Fogathajtó Világbajnokság Szilvásvárad" Br emlékérem (42,5mm) T:1- patina
1
31577.

1984. "VII. Fogathajtó Világbajnokság Szilvásvárad" Br emlékérem (42,5mm) T:1- patina

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
1
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment