Books: Judaica Number of items: 19
2656765
17149
422
Books: Judaica
Szita Szabolcs: Magyar sorsok Auschwitz-Birkenauban. Bp, 2018, Noran Libro. Kiadói kartonált papírkötésben
2 000 HUF
2684628
17150
422
Books: Judaica
Szimonidesz Lajos: Zsidóság és Kereszténység Bp. é. n. Dante. 318p. Rendkívül gazdag képanyaggal. Restaurált egészvászon kötésben. Címlap hiányzik.
2 000 HUF
2633993
17151
422
Books: Judaica
Komlós Aladár: Magyar-zsidó szellemtörténet a reformkortól a holocaustig. I. köt.: A magyar zsidóság irodalmi tevékenysége a XIX. században. Bp., 1997., Múlt és Jövő. Kiadói kartonált papírkötés,
1 000 HUF
2656669
17152
422
Books: Judaica
Magyar megfontolások a soáról. Szerk.: Hamp Gábor, Horányi Özséb, Rábai László. Bp.-Pannonhalma, 1999., Balassi-Magyar Pax Romana Fórum-Pannonhalmi Főapátság. Kiadói papírkötés.
2329982
17153
422
Books: Judaica
1 000 HUF
2329890
17154
422
Books: Judaica
1 000 HUF
2213948
17155
422
Books: Judaica
Komlós Aladár: Magyar-zsidó szellemtörténet a reformkortól a holocaustig. I-II. köt. I. köt.: A magyar zsidóság irodalmi tevékenysége a XIX. században. II. köt.: Bevezetés a magyar-zsidó irodalomba. Bp., 1997., Múlt és Jövő. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.
3 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house