12558.
Closed 422. Online auction
Historical documents, manuscripts
1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD
cca 1920-1940 "Édesanyámnak", kislányportréfotója, benne nemzetiszÃnű szalaggal, "Hiszek Magyarország feltámadásában." Kopott irredenta kartonmappában, a gerincen sérüléssel, fotó: 8x5 cm