Flea Market Number of items: 563
2634566
11845
422
Flea Market
Szecessziós alpakka gyufatartó d: 11,5 cm
1 600 HUF
2506883
11848
422
Flea Market
Fém rózsás kínáló, kopott, 20x16x9 cm
3 000 HUF
2634376
11849
422
Flea Market
2 db szecessziós ón kiöntő, jelzettek, koruknak megfelelő állapotban, m: 7 cm - 13 cm
4 000 HUF
2625962
11850
422
Flea Market
Figurális lámpa, réz, ónix, kartonozott ernyővel, kopott, működik, m: 48 cm
10 000 HUF
2460866
11851
422
Flea Market
kb 10 db kalocsai hímzéses és egyéb hínzett terítő, párnahuzat, stb, nagy méretűek is-
8 000 HUF
2526159
11852
422
Flea Market
Retró férfi pipere készlet, benne tükör, körömreszelő, kefe, stb., műbőr táskában, 28x15x5 cm
3 000 HUF
2572450
11853
422
Flea Market
Hegyi kristály pirittel, 19×9 cm
12 000 HUF
2549709
11854
422
Flea Market
Ezüstözött alpakka mécsestartó, kopott, jelzés nélkül. m:11cm
5 000 HUF
2636230
11855
422
90000
Flea Market
Iphone XR Red, 64 GB, két éve vásárolt, kártyafüggetlen mobiltelefon, töltő nélkül, üvegfóliázott, sérülésmentes, szép állapotban, eredeti dobozában
90 000 HUF
2443492
11856
422
Flea Market
Sárgaréz borítású ovális tükörpár, 28×24 cm
5 000 HUF
2443499
11857
422
Flea Market
5 000 HUF
2595132
11858
422
Flea Market
Német szótár és nyelvtanfolyam, könyv és DVD, 4 db: Kelemen Béla: Német-magyar, Magyar-német szótár, kartonált papírkötés, kissé kopott borító, helyenként kissé foltos lapok + Német képes szótár, Nyelvtanfolyam - Kezdő német 1. DVD-k eredeti tokban
2 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house