15605.
Closed 421. Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
1 800 HUF
4,88 EUR, 5,63 USD
Sebes Gusztáv: A magyar labdarúgás. Bp., 1955, Sport, 480 p. Fekete-fehér fotókkal, Kiadói kopott félvászon-kötés