15608.
Closed 421. Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD
Dr. Lakatos György, Duxler József: Asztali-tenisz. Sombor Ferenc rajzaival. Népszerű Sportkönyvtár. Bp., 1947, Nova, 75+(1) p. Sérült kiadói papírkötés, a könyvtest egy része elvált a kötéstől.