Dobi István: A parasztság jövője a szövetkezet. Bp., 1955, Mezőgazdasá... https://www.darabanth.com/en/421-Online-auction/421.0/Books/Books-Social-sciences~1000015/Dobi-Istvan-A-parasztsag-jovoje-a-szovetkezet-Bp-1955-Mezogazdasagi-Kiado-Elso-kiada~II2670830
2670830
17156
421
Books: Social sciences
1 400 HUF
Description: Dobi István: A parasztság jövője a szövetkezet. Bp., 1955, Mezőgazdasági Kiadó. Első kiadás. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. A szerző által Grubics István országgyűlési képviselő részére DEDIKÁLT példány. + Grubics István képviselő részére szóló igazolás az Interparlamentáris Unió tagdíjának befizetéséről
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: ra
further page navigation Auction house