Flea Market
Number of items: 510
2674936
11679
421
Flea Market
Kígyóbőr-bőr cipő, hordott, 7-es méretben, kartondobozban.
3 000 HUF
2672799
11680
421
Flea Market
Erzsébet királyné (Sisi) portréja. Modern nyomat. Dekoratív, üvegezett fa keretben. 18,5x13,5 cm
2 600 HUF
2672917
11681
421
Flea Market
Kerek tükör, fakeretben, d: 29,5 cm
2 000 HUF
2673635
11682
421
Flea Market
Gombaszegő nádból készített füles kosár, kopásnyomokkal, 31x28x19 cm
2 000 HUF
2648338
11683
421
Flea Market
Fém peremű cukortartó, fedő nélkül, kopott, d: 10 cm
1 000 HUF
2648346
11684
421
Flea Market
Figurális, bronz tálka, kopott, d: 14 cm
4 000 HUF
2648350
11685
421
Flea Market
1 000 HUF
2648380
11686
421
Flea Market
Afrikai faragott gyertyatartó, kopott, m: 25 cm
1 800 HUF
2648159
11687
421
Flea Market
Régi alabástrom bonbonier, kopott, d: 9 cm
2 800 HUF
2645165
11688
421
Flea Market
3db alpakka tálca, kopott, jelzés nélkül, cca. 27x22cm
2 000 HUF
2643553
11689
421
Flea Market
5 db porcelán baba, jelzés nélkül, kopott, m: 40 cm
6 000 HUF
2643186
11690
421
Flea Market
USSR Szovjet harmonika, dobozában.
9 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m