Flea Market

Number of items: 510

Nagy méretű fantázia tőr 37 cm hüvellyel
11667.

4 600 HUF
12,47
14,38

Nagy méretű fantázia tőr 36 cm
11668.

3 600 HUF
9,76
11,25

Tanto nagy méretű pillangókés 32 cm
11669.

5 000 HUF

Griffmadaras fantázia tőr nagy méretű. Egy fémből 47 cm. Tokkal
11670.

6 000 HUF

Griffmadaras fantázia dísztőr nagy méretű. Fém markolattal 38 cm
11671.

5 000 HUF

Szarvas agancs trófea, Kaszópuszta, h: 88 cm
11672.

9 000 HUF
24,39
28,13

Ékszerládikó, virágmotívumokkal festett, lakkozott, három fiókkal, fém veretekkel apró kopásnyomokkal, egyik veret sérült, 20x11x19 cm
11673.

6 000 HUF

Fekete ovális, kisméretű, négy lábon álló polc, kisebb javított sérüléssel, 24x28x4,5 cm
11674.

2 000 HUF
16

Bőrkép, olvashatatlan jelzéssel jobbra lent, fakeretben, 14x49 cm
11675.

2 600 HUF
7,05

Ariston régi német fésű készlet, 4 db műanyag fésű, tükrös dobozban, 1920-as évek, apró kopásnyomokkal, doboz méret: 17x25x3 cm.
11676.

2 400 HUF

Lanza bőr táska, bőr szíjjal, fém csattal, belsejében két fakkal és két cipzárral zárható résszel, jó állapotban, apró kopásnyomokkal, kb. 25x22x10,5 cm.
11677.

3 000 HUF

Kígyóbőr-bőr női táska, bőr szíjjal, fém csattal, jó állapotban, kb. 24x16x7 cm.
11678.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF