Flea Market Number of items: 510
2676343
11667
421
4600
Flea Market
Nagy méretű fantázia tőr 37 cm hüvellyel
4 600 HUF
2676340
11668
421
Flea Market
Nagy méretű fantázia tőr 36 cm
3 600 HUF
2676300
11669
421
Flea Market
Tanto nagy méretű pillangókés 32 cm
5 000 HUF
2676290
11670
421
Flea Market
Griffmadaras fantázia tőr nagy méretű. Egy fémből 47 cm. Tokkal
6 000 HUF
2676282
11671
421
Flea Market
Griffmadaras fantázia dísztőr nagy méretű. Fém markolattal 38 cm
5 000 HUF
2672516
11672
421
Flea Market
Szarvas agancs trófea, Kaszópuszta, h: 88 cm
9 000 HUF
2673683
11673
421
Flea Market
Ékszerládikó, virágmotívumokkal festett, lakkozott, három fiókkal, fém veretekkel apró kopásnyomokkal, egyik veret sérült, 20x11x19 cm
6 000 HUF
2673660
11674
421
Flea Market
Fekete ovális, kisméretű, négy lábon álló polc, kisebb javított sérüléssel, 24x28x4,5 cm
2 000 HUF
2675668
11675
421
Flea Market
Bőrkép, olvashatatlan jelzéssel jobbra lent, fakeretben, 14x49 cm
2 600 HUF
2675074
11676
421
Flea Market
Ariston régi német fésű készlet, 4 db műanyag fésű, tükrös dobozban, 1920-as évek, apró kopásnyomokkal, doboz méret: 17x25x3 cm.
2 400 HUF
2674972
11677
421
Flea Market
Lanza bőr táska, bőr szíjjal, fém csattal, belsejében két fakkal és két cipzárral zárható résszel, jó állapotban, apró kopásnyomokkal, kb. 25x22x10,5 cm.
3 000 HUF
2674946
11678
421
Flea Market
Kígyóbőr-bőr női táska, bőr szíjjal, fém csattal, jó állapotban, kb. 24x16x7 cm.
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house