10276.
Closed 42. Major auction
Art, collectibles floor auction items
300 000 HUF
813,01 EUR, 937,50 USD
feLugossy László (1947-): Kódnélküli kép, 2014. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán. 70x50 cm. Proveniencia: korábban Gergely Iván közgazdász gyűjteményében. / oil on canvas, signed on the reverse