10290.
Closed 42. Major auction
Art, collectibles floor auction items
900 000 HUF
2 439,02 EUR, 2 812,50 USD
Tóth Menyhért (1904-1980): Pulyka. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 42x30 cm. / oil on board, signed, framed