10331.
Closed 42. Major auction
Art, collectibles floor auction items
180 000 HUF
487,80 EUR, 562,50 USD
Szikora Tamás (1943-2012): Doboz, 1997. Olaj, ceruza, kollázs, fa, jelezve jobbra lent. 72x42 cm.