10233.
Closed 42. Major auction
Art, collectibles floor auction items
260 000 HUF
704,61 EUR, 812,50 USD
Szervátiusz Jenő (1903-1984): Férfi arc (Önarckép). Faragott fa, jelzett "Szervátiusz 1936", 62 cm Kis kopásnyomokkal. / Carved wood, signed.