10265.
Closed 42. Major auction
Art, collectibles floor auction items
130 000 HUF
352,30 EUR, 406,25 USD
Ifj. Guti József Soma (1946-): Pihenő gladiátorok, 1986. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán a művész címkéjén autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 55x70 cm.