Tétel

40 000 HUF

Description:

Bontz József: Keszthely város monográfiája. (Balaton) (Megjelent Magyarország ezredéves fennállásának emlékére.) Keszthely, 1896, Farkas János ny. 490,[4]p., 4t. (1 kihajtható: a Festetics család leszármazási táblázata). Szövegközti fényképekkel gazdagon illusztrált. Bontz József (1860-1934), kanonok, pápai kamarás. 1889-től Keszthelyen káplán, majd 1925 után veszprémi kanonok. Cikkei a Balatonvidék és a Magyarország c. lapokban jelentek meg. Tételünk, a szerző főműve. Kiadói, dúsan aranyozott vászonkötésben, a kötéstáblán Keszthely festett látképével, festett lapszélekkel. 23,3 cm

Share:

Photo of the item taken by : nagy_andras