Hunyadi Sándor:
Téli sport - Családi album (Pethő Sándornak dedikált példány.)
Budapest, (1934). Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. 308 p. Első kiadás.
Dedikált: ,,Pethő Sándornak igaz barátsággal és azzal a forró óhajjal, hogy elolvasná ezt a kis könyvet. Hunyady Sándor. Bpest. 1934. dec. 14".
Prov.: Pethő Sándor. [Pethő Sándor (1885-1940) történész, közíró, a Magyar Nemzet alapító főszerkesztője.]
Ezüstözött, enyhén sérült kiadói egészvászon kötésben. Jó példány.