Art, antiquities

Number of items: 30

11348.

50 000 HUF
135,50
156,25

Oldalszék. cca 18. sz. vége - 19. sz. eleje, magyar, faragott diófa(?). Kagylómintás támlalezárással, kabriol lábakkal, tömött ülőrésze és támlarésze restaurált. Kopással, kis sérüléssel, 92x46x43 cm /// CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION
11349.

30 000 HUF
81,30
93,75

Nagyméretű gyöngyház berakásos japán sakktábla, hátoldalán ostáblával. Teljes figura- és korongkészlettel. Japán, cca 20. sz. első fele, ebonizált fa, a játékterek díszített gyöngyház berakások, illetve a tábla mindkét oldalán rendkívül gazdag gyöngyház berakásokkal díszített, réz szerelékkel. Kis kopásokkal, egyik félgömb lába sérült, illetve a figura- és korongkészlet darabjai közt sérüléssel. 64x57 cm
11350.

80 000 HUF
216,80
250,00

11351.

100 000 HUF
271,00
312,50

11352.

100 000 HUF
271,00
312,50

Ikon - Istenanya a gyermek Jézussal. cca 19. első fele-közepe, feltehetően szerb, tojástempera, fa, kopásokkal, 13,5x12,5 cm
11353.

40 000 HUF
108,40
125,00

Bronz hangtál. Tibet vagy Nepál, cca 1900, kis kopással, d: 12,5 cm
11354.

18 000 HUF
48,78
56,25

Ülő láma. Tibet, 19. sz vége, rézlemez, lezárt, pótolt, hiányos, kopással, m: 18 cm
11355.

60 000 HUF
162,60
187,50
19

Lőrincz Vitus (1933): Madonna.. Tűzzománc. Jelzett. 14x16 cm. Fa keretben
11357.

18 000 HUF
48,78
56,25

Sztereokép néző. Nagyítós, faragott fa, többféle állítási lehetőséggel, Hordozható, összecsukható 23x14x7 cm
11358.

24 000 HUF
65,04
75,00

Színházi látcső. Festett rokokó jelenettel. Calderoni és társa. Jelzett, hozzá bőr tokkal XIX. sz .vége. /  Theater spectacle. Painted with a Rococo scene. Calderoni et al. Marked, with leather case
11360.

20 000 HUF
54,20
62,50
13

Ditmar Brünner A.G. orientalista asztali petróleumlámpa. Festett fém, bronz, sárkány figurális fogókkal. Kopással, m: 75 cm
11361.

48 000 HUF
130,08
150,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF