15107.
Closed 419. Online auction
Books: Travelling, Local History
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Molnár Gábor-Hegyi Margit: Négy hágó sziklavadonában. Bp.,1970,Szépirodalmi. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban.