15215.
Closed 419. Online auction
Books: Travelling, Local History
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Budapesti közéleti névmutató 1945-1950. A Budapesti Nemzeti Bizottságok, és Népfrontbizottságok tagjai. Szerk.: Halasi László. Bp., 1980, Szerzői kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kopott papír védőborítóban.