17162.
Closed 419. Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Doby Géza: Mezőgazdasági-chemiai gyakorlatok laboratóriumi könyve. Bp., 1941., Rényi Károly. 2 melléklettel. Harmadik kiadás. Kiadói kopott egészvászon-kötés.