Tétel

2 000 HUF

Description:

Décsi Imre: A nemi élet és az erotika. Egészséges és beteg szerelem. I-IV. kötet. [Két kötetbe kötve.] Egészséges és beteg szerelem. Népszerű tudományos könyvek a szexuális életről. Bp.,[1941], Népszerű Tudományos Könyvek a Szexuális Életről,(Weisz Sándor-ny.), 143+157; 160+128+7 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, az 1. kötet szakadt Kiadói papír védőborítóban, a 2. kötet kissé sérült, laza fűzéssel.

Share:

Photo of the item taken by : tg