17166.
Closed 419. Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD
Az Uj Idők egészségi kódexe. Szerk.: a szerkesztői üzenetek rovatvezetője. Bp.,1932.,Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé laza kötéssel.