11764.
Closed 419. Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD
Jelzés nélkül: Angyal. Tűziaranyozott bronz, fatalapzaton, korának megfelelő sérülésekkel.